KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14257584
nr 1425 7584
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
"Fågelskrämman". Signerad. Blandteknik, bildmått: 45x30,5 cm, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:14:38
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold